Vlajky

UM Production > Vlajky

Dôležitou súčasťou každej fanúšikovskej skupiny je bez akýchkoľvek pochybností skupinová vlajka. U nás je možné vyrobiť vlajky v rôznych formátoch a navyše v dvoch hmotnostných kategóriách. Na vlajky, ktorými fanúšikovia mávajú, zvykneme používať gramáž 120 g/ m2, aby sa s nimi dalo jednoduchšie mávať a plusom je aj jemné presvitanie dizajnu na opačnú stranu, za čo vďačíme ľahkosti materiálu.

Pre vlajky, ktoré zvyknú visieť na plote používame veľmi kvalitný a hrubší polyester o hmotnosti 210 g/m2. Tieto vlajky sú síce hrubšie a nepresvitajú, ale zároveň sú stále veľmi spratné a aj vlajky väčších rozmerov (napríklad 15 x 1,5 m) pokojne zbalíte do batohu. Systém uchytenia vlajky na plot si môže zákazník vybrať z dvoch variant – šnúrky alebo kovové “očká“.

Nakoľko veľkoformátová tlačiareň dokáže tlačiť do šírky 1,5m, jedna zo strán môže mať maximálne 1,4-1,5m, čo však úplne stačí a v prípade potreby väčšej vlajky sa táto drobnosť dá veľmi ľahko vyriešiť zošitím viacerých potlačených látok do finálneho rozmeru. Tento spôsob je využívaný aj pri veľkých sektorových vlajkách (napríklad 30 x 50 metrov), ktorými sa prezentujú fanúšikovia na veľkej ploche svojej tribúny.

Okrem vyššie spomínaných vlajok ponúkame aj vlajky s dvoma “tunelmi“ na krajoch, tieto vlajky sú známe pod názvom “obojručky“. Pri obojručkách ako aj vlajkách na mávanie je potrebné si po vlastnej osi zaobstarať tyčky, ktoré z logistických dôvodov nedodávame, nie je to však žiadny problém a veľmi radi poradíme, kde ich vo vašom okolí kúpite za pár centov.

Športové kluby by mohla zaujímať aj ponuka vlajočiek používané na rohové zástavky (4 ks) a vlajočky s úchytom na auto (výroba od 50 kusov). Fanúšikov starajúcich sa o choreografie na štadiónoch by pre zmenu mohli zas zaujímať mávacie vlajky, ktoré síce neobsahujú žiadny dizajn, ale z rôznych farieb sú zošité dokopy šachovnice, pásy atď. (od 1 ks).

Či už ste fanúšik, majiteľ klubu, člen turistického oddielu alebo majiteľ firmy, ktorý nechce platiť veľké peniaze za tvrdé a nespratné PVC bannery, určite nás neváhajte kontaktovať.

Grafický dizajn je potrebné dodať vo vektorom formáte a výhodou je možnosť použitia všetkých farieb. V prípade, že si grafický dizajn neviete vyhotoviť sám, môžete za symbolický poplatok využiť služby nášho grafika.

Aplikácia dizajnu
sublimácia

Minimálny počet
1 ks (vlajka na plot, na mávanie, sektorovka)
5 ks (obojručky)
4 ks (rohové zástavky)
50 ks (vlajočky na auto)

Čas dodania
15 dní

Grafika
vektor

Pri niektorých produktoch je cenník ihneď k dispozícii, pri niektorých budeme pre kalkuláciu ceny potrebovať dodatočné informácie. Napíšte nám prosím mail alebo správu na facebook a informujte sa o cene zákazkovej výroby vami vybraných produktov.

PORTFÓLIO

Pre viac ukážok navštívte aj našu facebook a instagram stránku.