Tričká

UM Production > Tričká

Vo väčšine prípadov potláčame tričká sieťotlačou a od 30 kusov, no v niektorých prípadoch sa tento minimálny počet môže znížiť, závisí od momentálnej vyťaženosti našej výroby. Rovnako tak treba pri každom grafickom návrhu zvoliť aj ten správny typ potlače, pričom v súčasnosti sa okrem sieťotlače venujeme aj metódam DTG, DTF a sublimácia.

Nakoľko máme za sebou niekoľko testov, vieme zákazníkovi odporúčiť aj ten správny model trička v závislosti od udalosti, na ktorú ho potrebuje. Na jednorázové akcie, akým sú napríklad futbalové výjazdy fanúšikov, oslava narodenín či rozlúčka so slobodou budú totiž stačiť zákazníkovi jednoduchšie a lacnejšie modely, na nejaké bežné nosenie zas niečo zo strednej triedy ceny a kvality a pre eshop či úspešnú prezentáciu firmy by si zákazník určite chcel zvoliť niečo z toho najlepšieho, čo momentálne trh ponúka. Vo všetkých troch prípadoch vám teda budeme vedieť poradiť to najlepšie z každej kategórie a samozrejme, požiadať môžete aj o vzorky, aby ste sa trička mohli reálne dotknúť, pozrieť si kvalitu, strih, švy a podobne.

Cenovo je veľmi náročne kalkulovať tričká bez dizajnu, počtu farieb v dizajne, počtu kusov tričiek a modelu, ktorý si vyberiete, preto nás vždy kontaktujte so žiadosťou o cenovú ponuku.

Samozrejmosťou je aj vlastný branding, tričká vieme dodať s vlastnými visačkami, čo ocenia najmä majitelia eshopov.

V prípade, že by chcel niekto náročnejšiu potlač po celej ploche trička, je aj taká možnosť a to už od 10 kusov. Ide o výrobu tričiek od základov formou sublimačnej potlače. Takéto tričká sa skladajú zo 40% bavlny a 60% polyesteru, pričom gramáž sa pohybuje na hranici 160g/m2. Ceny takýchto špeciálnych tričiek sa pohybujú od 15€/ks pri najnižších počtoch až do 12,50€/ks pri počtoch, ktoré môžeme rátať na stovky.