Zákazkovej výrobe oblečenia a suvenírov sa niektorí naši členovia UM Wear tímu venujú už od roku 2006. O desať rokov neskôr sa vďaka portálu Ultras Magazine zmenila cieľová skupina a v našom portfóliu sa začalo objavovať viac produktov zaujímavých pre športové kluby a ich fanúšikov.

Neustále vzdelávanie sa, hľadanie nových možností, cit pre detail, vysoké nároky na kvalitu, ale aj nájdenie samých seba v tomto odbore sú základné body, vďaka ktorým sme si získali priazeň nie iba na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Komunikácia so zákazníkmi, grafické spracovanie dizajnov, výroba a kontrola. To sú štyri oddelenia, ktoré sú pripravené na splnenie všetkých vašich prianí. Od konca roku 2021 v nových priestoroch a pod novým firemným názvom s cieľom prekonávať aj tie najnáročnejšie projekty.

ZABEZPEČUJEME

Potlač textilu

Rôznorodosť produktov či dizajnov nemá hraníc a preto je logické, že na každú objednávku je vhodnejší iný typ potlače. U nás nemáme problém so všetkými najpoužívanejšími metódami potlače, či už ide o sieťotlač, digitálnu potlač, sublimáciu, flex/flock potlač alebo o novinku z roku 2020 zvanú DTF potlač. S radosťou vám vysvetlíme a poradíme, čo je pre vami zadanú objednávku najvýhodnejšie riešenie.

Potlač reklamných predmetov

Samozrejmosťou u nás je aj potlač reklamných predmetov či rôznych fanúšikovských suvenírov. Široká škála produktov nie je vôbec iba fráza, ale fakt. V súčasnosti nie je problém potlačiť hrnčeky, kľúčenky, osušky, samolepky, uteráky, šatky, vlajky, vankúše a mnoho iného.

Vyšívanie

Na niektoré produkty či už z dôvodu dlhšej životnosti alebo krajšieho vzhľadu si to priam žiada navrhovaný dizajn vyšívať. Ani s tým nemáme najmenší problém a vyšívanie je súčasťou našich prác.

Branding

Chystáte sa rozbehnúť vlastnú značku alebo len chcete vašim produktom dodať znaky originality? Vieme zabezpečiť aj branding, od obalov pre produkty až po visačky na produktoch.

Recenzie

 • Perfektně odvedena práce na mikinach pro naši fansdivizi Kometa Fanatic ultras Břeclav.

  Client Image
  • Radim
 • Výborná kvalita, grafika, komunikácia a hlavne ochotný prístup. Môžem len odporučiť.

  Client Image
  • Andrej
 • Excellent graphic designs and t-shirts quality, the price is also great. Thanks!

  Client Image
  • John
 • We have tried several manufacturers in Europe and we are most satisfied with you. Fantastic care about customers.

  Client Image
  • Marco

UM Team

Andrej

Andrej

Komunikácia so zákazníkmi

Tomáš

Tomáš

Grafika

Juraj

Juraj

Výroba

Andrea

Andrea

Kvalita