Nohavice a ponožky

UM Production > Nohavice a ponožky

TEPLÁKY

Z veľkého množstva výrobcov oblečenia, ktorí skladujú svoje produkty v EU skladoch sme otestovali nejeden model nohavíc a zákazníkom vieme tak poradiť s výberom tých najvhodnejších pre jeho potreby.

Celý proces objednávky je v tomto prípade rýchlejší, ak sú nohavice naskladnené, vedia nám byť do 5 dní doručené a my môžeme následne na ne aplikovať dizajny – najčastejšie výšivkou, ale možnosti nám dovoľujú použiť aj sieťotlač či DTF potlač.

V mnohých prípadoch ide o vysoko kvalitné nohavice a za prijateľnú sumu, preto nie je potrebné obzerať sa po výrobe samotných nohavíc od základov, čo určite uvítajú zákazníci, ktorí hľadajú prémiovú kvalitu.

Aplikácia dizajnu
vyšívanie, potlač

Minimálny počet
10 ks

Čas dodania
15-20 dní

Grafika
vektor

KRAŤASY

Rovnako ako pri teplákoch, aj pri kraťasoch platí, že si ich vieme vyrobiť od základov, ale v súčasnosti to nie je až tak potrebné.

Aj keď vo svete cena textilu v roku 2021 začala stúpať, stále totiž vieme nájsť výrobcov, ktorí svoje produkty skladujú v EU skladoch a kraťasy vieme kúpiť vo veľmi vysokej kvalite za prekvapivo prijateľnú sumu.

Dizajny na kraťasy najčastejšie aplikujeme výšivkou, no ak si to zákazník prípadne navrhovaný dizajn vyžaduje, vieme použiť aj sieťotlač či DTF potlač.

Aplikácia dizajnu
pletenie, vyšívanie

Minimálny počet
10 ks

Čas dodania
15-20 dní

Grafika
vektor

PONOŽKY

V zime ich nevidno a v lete je potrebné, aby sa vám ľudia dívali na nohy. Nie je to teda reklamný produkt ako napríklad tričko, no v našej ponuke ponožky nemôžu chýbať. Dôvodom je ich vysoká kvalita a univerzálnosť použitia.

Naše ponožky nie sú vhodné iba na bežné nosenie, ale obľúbia si ich hlavne športovo aktívni ľudia. Vynikajúco sedia na nohe, výstuž v jednotlivých častiach garantuje skvelé priliehanie a zároveň pokožka chodidla dýcha, čo zabezpečuje vetraný povrch ponožiek.

Ak ste navyše zo športového klubu, určite sa vám páči zladenosť v oblečení, či už na ihrisku počas tréningu alebo len pri presune na zápas. Klub, v ktorom hráči majú rovnaké ešte aj ponožky, vyzerá omnoho profesionálnejšie a pritom finančné náklady sú skutočne nízke už pri najnižších počtoch.

Na výrobu takýchto športových ponožiek sú používané dva typy materiálu – 80% bavlna a 20% elastan. Dizajn je pletený (podobne ako pri šáloch), preto si vyžaduje určité zjednodušenie. Ideálne je, keď si zákazník vyberie svoje logo firmy, klubu, erb mesta či nápis. Výhodou je, že si zákazník môže vybrať aj farebnosť, napríklad biele ponožky môžu mať červenú špičku a modrú pätu.

Okrem klasických športových ponožiek máme v ponuke aj členkové. Tie sa síce skladajú z 80% bavlny, no zvyšným materiálom je 15% polyamid a 5% elastan.

V oboch prípadoch je minimálne množstvo potrebné pre zadanie objednávky 30 kusov. Samozrejmosťou sú aj rôzne veľkosti (31-34, 35-37, 38-41, 42-44, 45-46) a v rámci celkového počtu si môžete vybrať hociktorú z nich, no minimálny počet na jednu veľkosť je 10 kusov. Napríklad pri objednávke 50 ks ponožiek si môžete vybrať 10 párov veľkosti 35-37, 10 párov 42-44 a 30 párov 45-46).

Aplikácia dizajnu
pletenie, sublimácia

Minimálny počet
30 ks

Čas dodania
30-35 dní

Grafika
vektor

Pri niektorých produktoch je cenník ihneď k dispozícii, pri niektorých budeme pre kalkuláciu ceny potrebovať dodatočné informácie. Napíšte nám prosím mail alebo správu na facebook a informujte sa o cene zákazkovej výroby vami vybraných produktov.

PORTFÓLIO

Pre viac ukážok navštívte aj našu facebook a instagram stránku. 

viac ukážok