Mikiny

UM Production > Mikiny

Rovnako ako pri tričkách, aj pri mikinách sa cena odvíja od viacerých faktorov, kde prichádza do ponuky aj jeden navyše a to ten, že okrem mikín od tradičných dodávateľov, vieme od 30 kusov poskytnúť aj mikiny ušité od prvej po poslednú nitku z vysokokvalitnej česanej bavlny o gramáži 330g/m2. V niektorých dňoch, keď to čas dovolí, vieme tieto minimálne počty znížiť aj na menšie čísla.

Človek by povedal, že musí ísť o veľmi drahý produkt, no práve vďaka novej spolupráci s dodávateľom tejto bavlny od roku 2021 sa ceny týchto mikín pohybujú na hranici veľmi prijateľnej sumy. Táto cena sa odvíja aj od možností, ktoré určite zaujímajú nejedného zákazníka, napríklad tu máme možnosť farebnej kombinácie. Vy rozhodujete, či bude predná strana žltá, zadná čierna a rukávy modré, či bude mať mikina klasické vrecká, vrecká na zips alebo či vnútro kapucne bude v inej farbe, než je samotná mikina.

Ako pri tričkách, aj pri mikinách existuje možnosť potlače celej plochy, v takomto prípade sa materiál bude skladať zo 100% polyesteru a gramážovo sa budeme hýbať na hranici 290g/m2 a výroba takýchto mikín je za normálnych okolností možná taktiež od 30 kusov.

Ak máte však otestované mikiny iného výrobcu a chcete mu ostať verný, stačí nám uviesť názov a model, dizajny vieme aplikovať aj na takéto mikiny.