Čiapky, kukly, klobúky

UM Production > Čiapky, kukly, klobúky

ČIAPKY

Pri zákazkovej výrobe čiapok môžeme zákazníkovi ponúknuť viacero variánt, z ktorých základné tri možnosti si predstavíme aj podrobnejšie. V prípade, že by ste mali záujem o iný model, pokojne nás kontaktujte a informujte sa, či je možná produkcia čiapok s vami zadanými parametrami.

ZIMNÉ ČIAPKY S VÝŠIVKOU
Najobľúbenejšia varianta sú jednofarebné zimné čiapky s výšivkou. Takéto čiapky vyrábame od 20 kusov v univerzálnej veľkosti, nakoľko na ich výrobu je použítá veľmi jemná 100% akrylová priadza. Takáto čiapka sa veľmi dobre prispôsobí tvaru hlavy. Samozrejme, na vyžiadanie je možné použiť aj iné materiály (napr. bavlna či polyester).

PLETENÉ ČIAPKY SO VZOROM
Druhou možnosťou pri čiapkách zo 100% akrylovej priadze je pridať na ne vodorovné pásy (napríklad v klubových farbách). Za menší poplatok je možné pridať aj iný vzor než vodorovné pásy, no o možnostiach sa treba vopred informovať. Aj na takéto čiapky je možné pridať výšivku a zdokonaliť tak celkový vzhľad. Aj tieto čiapky sa vyrábajú v univerzálnej veľkosti.

PLETENÉ ČIAPKY KOMBI
Technické zabezpečenie nám umožňuje popasovať sa aj s kombináciou predošlých dvoch variánt. Pletená čiapka so špeciálnym vzorom, výšivka na zalomenej spodnej časti a v prípade záujmu aj brmbolec . Ide časovo o náročnejšiu výrobu, preto odporúčame objednávať takéto čiapky v dostatočnom predstihu, ideálne na záver leta – začiatok jesene. 

ŠPORTOVÉ ČIAPKY
Ak je záujem o grafické využitie celej plochy čiapky, odporúčame zákazkovú výrobu športových čiapok z polyesteru s prímesou elastanu.. Tie sa vyrábajú sublimačnou technológiou. Medzi najväčšie výhody teda patrí nulová obmedzenosť v grafickom dizajne a ľubovoľný počet farieb, v prípade kvalitného rozlíšenia je teda možné vytlačiť aj fotografiu.

Aplikácia dizajnu
vyšívanie, sublimácia, pletenie,
ojedinele sieťotlač

Minimálny počet
20 ks

Čas dodania
15-30 dní
(podľa náročností zadania)

Grafika
vektor alebo 1:1|300 dpi
(šablóna k dispozícii)

KUKLY

Kukly z polyesteru veľmi príjemného na dotyk vyrábame od 20 kusov. Potláčajú sa sublimačnou technológiou, čo znamená, že v grafickom návrhu nemáte žiadne obmedzenia a pri jeho tvorbe môžete použiť ľubovoľný počet farieb. Okrem polyesterových kukiel sa po dohode so zákazníkom dá od 30 kusov vyrobiť aj pletená kukla s výšivkou. Pred tvorbou grafického návrhu nás nezabudnite kontaktovať, odošleme vám šablónu, podľa ktorej bude treba grafický dizajn tvoriť. V prípade, že si grafiku neviete zabezpečiť po vlastnej osi, nič sa nedeje, môžete využiť služby nášho grafika. Ten premení vaše predstavy na hotové grafické dielo a to iba za symbolický poplatok. Niektoré z jeho prác nájdete aj v sekcii grafika.

Aplikácia dizajnu
sublimácia
ojedinele vyšívanie

Minimálny počet
20 ks

Čas dodania
15-20 dní

Grafika
vektor alebo 1:1|300 dpi
(šablóna k dispozícii)

KLOBÚKY

Klobúčiky alebo tzv. “fishats” sú veľmi obľúbeným doplnkom každého fanúšika alebo turistu, najmä v slečnom počasí. Klobúky si vyrobené z bavlny, vo väčšine prípadov jednofarebné, no nie je problém strednú časť oddeliť inou farbou.

Minimálny počet začína na 15-tich kusoch a v troch veľkostiach, M/L/XL pričom najčastejšie pánske veľkosti sú pri klobúkoch L a XL. Klobúky sú vyrábané na základu, takže si veľkosti môžete v rámci objednaného množstva namiešať podľa vašich potrieb.

Aplikácia dizajnu
vyšívanie
sieťotlač

Minimálny počet
20 ks

Čas dodania
15-20 dní

Grafika
vektor

Pri niektorých produktoch je cenník ihneď k dispozícii, pri niektorých budeme pre kalkuláciu ceny potrebovať dodatočné informácie. Napíšte nám prosím mail alebo správu na facebook a informujte sa o cene zákazkovej výroby vami vybraných produktov.

PORTFÓLIO

Pre viac ukážok navštívte aj našu facebook a instagram stránku.