Čas realizácie

UM Production > Čas realizácie

Jedna z najčastejšie položených otázok pri objednávkach je logicky “Aký dlhý bude čas výroby?” a nižšie si k tejto téme môžete prečítať pár slov.

V našej spoločnosti je zabudovaný férový systém spracovania objednávok, v ktorom sa objednávky posúvajú do výroby podľa času, v ktorom boli prijaté. V praxi to znamená, že ak ste napríklad klub z druhej triedy oblastnej súťaže a vašu objednávku zadáte v utorok a v stredu nám príde objednávka trebárs aj z európskeho veľkoklubu, jeho objednávku vyrobíme až v momente, keď bude skončená tá vaša.

Tento systém je pre nás nie iba férový, ale aj veľmi prehľadný, nakoľko si vedieme tzv. “zoznam úloh” a pomáha nám plánovať naše práce, naše dni a vieme aj približne určiť predbežný čas výroby pri nových zákazkách.

Tento predbežný čas vám oznámime vždy pred potvrdením objednávky z vašej strany, väčšinou to býva okolo 14 dní, čo v praxi však znamená, že to môže byť aj 7-10 alebo 17-20. Existuje totiž mnoho faktorov, ktoré môžu výrobu zrýchliť resp. spomaliť.

Naším cieľom je samozrejme dodať tovar čo najskôr, ale treba si uvedomiť, že na výrobe produktov pracujú stroje a ľudia. Stroj sa môže pokaziť, človek ochorieť a pre nás je prioritou, aby vám bol doručený produkt najvyššej kvality. Preto nikdy nechceme improvizovať a odbáčať od zaužívaných pracovných postupov a veríme, že túto našu zásadu vo finále oceníte.

Vždy keď potrebujete vašu objednávku mať pripravenú na konkrétny dátum, v komunikácii s našim členom sa ho vopred opýtajte na čas výroby. Ak tak neurobíte a my začneme výrobu, ktorá potrvá napríklad dva týždne a vy nám v tom momente oznámite, že to potrebujete mať za tri dni hotové, objednávka sa nebude dať stornovať.

Ako sme už vyššie spomenuli, ide nám o kvalitu a nechceme na jej úkor meniť pracovné postupy. Z toho dôvodu u nás ani neexistuje možnosť priplatiť si za rýchlejšie vybavenie vašej objednávky.